Propellrar brons

356199

PROPELLRAR, 2 st, brons, diameter ca 38 resp längd ca 43 cm
PROVENIENS: Tullverket

Slitage

Diverse, Nautica/Technica

Rum 3

Propellrar brons

Budhistorik (9 bud)
2283973
700
2283968
650
2283931
600
2281938
550
2281821
500

Slutpris SEK:
700
70 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.