Roland Svensson färglitografi

356198

ROLAND SVENSSON (1910-2003): Sjöman till havs, signerad Roland S, 159/190, färglitografi, ca 52 x 44 cm
Ingår i Samling Roland Svensson

Tavelvagn 28

Roland Svensson färglitografi
Budhistorik (13 bud)
2277327
1 900
2280957
1 800
2277327
1 700
2280955
1 600
2277327

Slutpris SEK:
1 900
191 EUR, 217 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.