Kassakista

356196

KASSAKISTA, 1800-tal, järn, med 2 bärhandtag, höjd 50, 60x45 cm
PROVENIENS: Tullverket

Senare bemålning, nyckel saknas

Diverse

Rum 4

Kassakista

Budhistorik (11 bud)
2284083
2 400
2283445
2283445
1 300
2283330
2283302

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.