Propellrar

356194

PROPELLRAR, 2 st, brons, diameter ca 40 cm
PROVENIENS: Tullverket

Slitage

Diverse, Nautica/Technica

Rum 2

Propellrar

Budhistorik (18 bud)
2284398
2284396
2284394
2284393
950
2284391
900

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.