Kassakista

356193

KASSAKISTA, 1800-tal, järn, med 2 bärhandtag, höjd 50, 60x45 cm
PROVENIENS: Tullverket

Nycklar saknas

Diverse

Rum 4

Kassakista

Budhistorik (14 bud)
2284492
2284639
2284492
1 900
2284632
1 800
2284492
1 700

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.