Mikroskop mässing

356190

MIKROSKOP, 2 st, omkring 1900, mässing, mikroskopens höjd ca 25 cm
PROVENIENS: Tullverket

Slitage, skadade etuier

Diverse, Nautica/Technica

Monter 1

Mikroskop mässing

Budhistorik (24 bud)
2284835
2285003
2284835
1 900
2284985
1 800
2284835
1 700

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.