Roland Svensson akvarell "Vitharan"

356188

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Vitharan", signerad och daterad Roland S -68, akvarell på papper, ca 40 x 53 cm
Ingår i Samling Roland Svensson

Kundcenter

Roland Svensson akvarell

Budhistorik (23 bud)
2281089
17 500
2281084
17 000
2281082
16 500
2281074
16 000
2281079
15 500

Slutpris SEK:
17 500
1 762 EUR, 2 002 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.