Fjällandskap med hus oljemålning

356182

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-talets första hälft): Fjällandskap med hus, olja på pannå, ca 27 x 34 cm

Konst, Äldre måleri

Fack 50

Budhistorik

2016-01-25 kl 20:46
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.