Roland Svensson färglitografi

356179

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Vindgator", EA 1978, signerad Roland S, färglitografi, ca 51 x 33 cm
Ingår i Samling Roland Svensson

Med dedikation

Tavelvagn 32

Roland Svensson färglitografi
Budhistorik (5 bud)
2281008
2278692
2274847
2268668
2266053

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.