Roland Svensson färglitografi

356168

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Höst-Storskärgården", signerad Roland S, första pt 65, färglitografi, ca 37 x 56 cm
Ingår i Samling Roland Svensson

Tavelvagn 28

Roland Svensson färglitografi

Budhistorik (9 bud)
2277326
1 800
2277316
850
2274828
2274816
750
2272297
600

Slutpris SEK:
1 800
181 EUR, 206 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.