Roland Svensson färglitografi

356167

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Kallt", 1975, signerad Roland S., 1:sta provtryck utan korrektion, färglitografi, bildmått ca 29 x 41 cm
Ingår i Samling Roland Svensson

Med dedikation

Tavelvagn 32

Roland Svensson färglitografi

Budhistorik (8 bud)
2280428
1 600
2279126
2278969
2278968
950
2277918
550

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.