Målning 1800-tal

356164

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (möjligen Tyskland 1800): Bordsbön, med katt, olja på pannå, 29,5x21,5 cm

Ytslitage

Konst, Äldre måleri

Fack 47

Målning 1800-tal

Budhistorik (5 bud)
2275350
2275347
900
2275346
600
2275343
2266018

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.