Ljusstakar barockstil

356161

LJUSSTAKAR, 1 par, 1900-talets mitt, barockstil, vitmetall, märkta SN Metall, för två ljus vardera, höjd 20 cm

Bruksslitage

Diverse

Ljusstakar barockstil

Budhistorik (1 bud)

2281817
2016-01-25 17:19:35

2016-01-25 kl 17:22
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.