Cecilia Haupt

356159

CECILIA HAUPT (född 1972): Längtans landskap, signerad på baksidan Cecilia Haupt, olja på duk, ca 40x40 cm

Fläckar

Cecilia Haupt

Budhistorik (7 bud)
2282426
2282193
2 800
2282422
2 800
2282193
2 600
2280840
2 400

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.