Skrivbord

356157

SKRIVBORD, 1940-tal, höjd ca 76, 114x65 cm

Skador, fläckar, saknar delvis lås

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Rum 11

Skrivbord

Budhistorik (17 bud)
2281408
2281282
2281402
2281282
1 900
2281399
1 800

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.