Trämått

356150

MÅTT, 2 st, krönta järnbeslagna trämått, varav 1 bemålat, 1800-tal, höjd 38, 43x43, resp höjd 39 41x41 cm
PROVENIENS: Tullverket

Diverse

Rum 2

Trämått

Budhistorik (10 bud)
2284305
2284069
750
2284301
750
2284069
600
2283261
550

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.