Anna Rosenbäck oljemålning

356149

ANNA ROSENBÄCK (Ryssland/Sverige, född 1969): Solnedgång, a tergo signerad A. Rosenbäck, olja på duk, ca 60x54 cm

Tavelvagn 27

Anna Rosenbäck oljemålning

Budhistorik (11 bud)
2281691
2 800
2281679
2 600
2281647
2 400
2281678
2281647

Slutpris SEK:
2 800
282 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.