Tunnor

356147

TRÄTUNNOR 3 st, järnband, 1900-tal, höjd 76, diameter 50 cm
PROVENIENS: Tullverket

Diverse

Rum 2

Tunnor

Budhistorik (44 bud)
2285135
5 800
2285125
5 600
2285120
5 400
2285110
5 200
2285104
5 000

Slutpris SEK:
5 800
584 EUR, 664 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.