Stolar

356146

STOLAR, 4 st, 1900-tal, "Örebro Stolfabrik", 3 gråmålade och en omålad björk, sitthöjd 46, rygghöjd 90 cm
PROVENIENS: Tullverket

Slitage

Rum 2

Stolar

Budhistorik (30 bud)
2285038
2 600
2285043
2 600
2285038
2 400
2285034
2285025

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.