Anna Rosenbäck oljemålning

356145

ANNA ROSENBÄCK (Ryssland/Sverige, född 1969): Landskap, a tergo signerad A. Rosenbäck, olja på duk, ca 60x54 cm

Tavelvagn 27

Anna Rosenbäck oljemålning

Budhistorik (8 bud)
2282660
2 400
2281480
2281489
2281480
1 700
2272335
1 600

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.