Skrivpulpet

356136

SKRIVPULPET, furu, 1900-talets början, höjd 117, 50x37 cm
PROVENIENS: Tullverket

Skador

Rum 2

Skrivpulpet

Budhistorik (32 bud)
2283510
4 200
2281058
2283509
3 800
2281058
3 600
2283507
3 400

Slutpris SEK:
4 200
423 EUR, 480 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.