Stolar

356132

STOLAR, 2 st, KARMSTOLAR, 1+1, 1900-tal, ek med sitsar i skinn, sitthöjd 46 cm
PROVENIENS: Tullverket

Smärre slitage

Möbler, Stolar

Rum 2

Stolar

Budhistorik (17 bud)
2284979
2284001
2284978
2284001
950
2284976
900

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.