Skeppsur barometer Schatz

356128

SCHATZ, skeppsur, barometer, Tyskland, 1900-tal, fodral i mässing, vardera diameter ca 18 cm, nycklar finns att avhämta vid Utlämningen

Bruksslitage

Klockor/Ur, Nautica/Technica

Rum 13

Skeppsur barometer Schatz
Budhistorik (30 bud)
2281423
2 600
2281484
2 400
2281423
2279639
2279281
1 900

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.