Orientmatta

356126

ORIENTMATTA, old, signerad, daterad, ca 250x160 cm

Fläckar

Mattor/Textilier

Orientmatta

Budhistorik (15 bud)
2296241
2296567
1 400
2296241
1 300
2296429
2296241

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.