Karl Höglund

356119

KARL HÖGLUND (född 1940): ''Bröllopet'', färglitografi, signerad och numrerad HC V/XXX, 41x52 cm

Tavelvagn 27

Karl Höglund
Budhistorik (8 bud)
2280650
750
2280095
700
2280095
650
2278202
600
2278202
450

Slutpris SEK:
750
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.