Arkivskåp

356117

ARKIVSKÅP, 1900-talets början, ek, 26 lådor, höjd 163, 77x59 cm, med centrallås, nycklar finns
PROVENIENS: Tullverket

Arkivskåp

Budhistorik (31 bud)
2283585
5 400
2283574
5 200
2283583
5 000
2283574
4 800
2283582
4 600

Slutpris SEK:
5 400
544 EUR, 618 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.