Oidentifierad konstnär oljemålning

356113

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Blomsterstilleben, signerad L Boilly, olja på duk, 40,5 x 30,5 cm

Retuscher

Konst, Äldre måleri

Tavelvagn 27

Budhistorik (39 bud)
2285224
4 400
2285216
4 200
2285213
2285215
2285213
3 800

Slutpris SEK:
4 400
443 EUR, 503 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.