Peter Dahl

356111

PETER DAHL (född 1934): Kompostion, signerad Peter Dahl, färglitografi, bildmått ca 29x42 cm

Tavelvagn 27

Peter Dahl
Budhistorik (11 bud)
2278248
2279235
750
2278248
700
2279234
650
2278248
600

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.