Berndt Wennström

356109

BERNDT WENNSTRÖM (född 1945): ''Vännerna'', signerad och numrerad B Wennström -87 184/290, litografi, ca 34x44 cm

Tavelvagn 16

Berndt Wennström
Budhistorik (3 bud)

2279753
2276626
2267666

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.