Hängskåp

356104

HÄNGSKÅP, 1800-tal, furu, löst lås, höjd 58, 46x29 cm
PROVENIENS: Tullverket

Hängskåp

Budhistorik (20 bud)
2285055
1 400
2285046
1 300
2285036
2285031
2285028

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.