Karmstolar

356096

KARMSTOLAR, 1 par, 1940/50-tal, teak med textilklädsel, sitthöjd 50, rygghöjd 85 cm
PROVENIENS: Tullverket

Rum 2

Karmstolar

Budhistorik (8 bud)
2279340
650
2279295
600
2279338
550
2279295
500
2279336
450

Slutpris SEK:
650
65 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.