Karmstolar

356093

KARMSTOLAR, 1 par, 1900-talets första hälft, ek med klädsel i skinn, sitthöjd 46, rygghöjd 100 cm
PROVENIENS: Tullverket

Ett ben lagat, slitage

Rum 2

Karmstolar

Budhistorik (16 bud)
2274122
2 400
2274109
2268308
2272184
1 900
2268308
1 800

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.