Marino grafiskt tryck

356087

MARINO MARINI (1901-1980), efter: "Cheval et acrobate", signerad och daterad Marino 1955 i trycket, litografiskt tryck, Les Éditions Braun et Cie, Paris, ca 65x48 cm

Fack 12

Marino grafiskt tryck

Budhistorik (10 bud)
2276563
2281390
2276563
950
2281385
900
2276563
850

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.