Landskapsmotiv oljemålningar

356085

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): (2) Landskapsmotiv, olja på duk uppfodrad på pannå resp olja på pannå, vardera ca 19 x 27,5 cm

Konst, Äldre måleri

Tavelvagn 3

Landskapsmotiv oljemålningar

Budhistorik (15 bud)
2282199
900
2281704
850
2282197
850
2281704
2281168
750

Slutpris SEK:
900
91 EUR, 103 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.