John Thorgren oljemålningar

356081

JOHN THORGREN (född 1918): (2) Landskapsmotiv, signerade och daterade J Thorgren -73 resp -74, olja på duk, vardera ca 32 x 47 cm

Tavelvagn 3

John Thorgren oljemålningar

Budhistorik (5 bud)
2281972
500
2275586
450
2275247
2268389
2267665

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.