Orientmatta

356077

ORIENTMATTA, old, Kirman, signerad, ca 238x241 cm

Jämnt slitage

Mattor/Textilier

Orientmatta

Budhistorik (14 bud)
2292503
2290150
2288863
1 900
2285348
1 800
2288859
1 700

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.