Mona Huss Wallin

356065

MONA HUSS WALLIN (född 1944): Fönsterutsikt med sommarblomster, signerad M Huss W, daterad 1988, 288/460, färglitografi ca 55x46 cm

Tavelvagn 28

Mona Huss Wallin
Budhistorik (8 bud)
2277081
600
2268232
550
2277079
550
2268232
500
2270020
450

Slutpris SEK:
600
60 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.