M Pyk

356061

MADELEINE PYK (född 1934): Flanörer, signerad, färglitografi, 209/380, bildmått 55x43 cm

Tavelvagn 6

M Pyk
Budhistorik (28 bud)
2282110
2282102
2282106
2282102
1 900
2282098
1 800

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.