Peter Dahl - Dans i svart

356059

PETER DAHL (född 1934): "Dans i svart", signerad Peter Dahl -81, pt, färglitografi, bildmått 53x37 cm

Gulnader

Tavelvagn 27

Peter Dahl -  Dans i svart
Budhistorik (24 bud)
2282264
1 900
2282274
1 800
2282264
1 700
2282269
1 600
2282264

Slutpris SEK:
1 900
191 EUR, 217 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.