Madeleine Pyk

356056

MADELEINE PYK (född 1934): Nils Ferlin, signerad, färglitografi, bildmått, 35x47 cm

Tavelvagn 27

Madeleine Pyk
Budhistorik (14 bud)
2281636
900
2281236
850
2280099
2281234
750
2280099
700

Slutpris SEK:
900
91 EUR, 103 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.