Birger Birger Ericson oljemålning

356053

BIRGER BIRGER ERICSON (1904-1994): Kvinna i naturlandskap, signerad Birger, olja på pannå, ca 44x55 cm

Budhistorik (14 bud)
2282055
2280719
2279765
2279764
950
2279763
900

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.