Max Friedrich Rabes oljemålning

356052

MAX FRIEDRICH RABES (1868-1944): Stadsvy Mecheln, signerad och daterad Max Rabes / Mecheln 26.7.15, olja på duk, ca 38x46 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 4

Budhistorik (6 bud)
2280984
550
2279679
500
2279671
450
2279670
2279668

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.