LARS TÄRNING

356048

LARS TÄRNING (född 1945): Plommon på japanskt fat, signerad och daterad Lars Tärning -13, skiktmåleri på träpannå, ca 38x22x8 cm

Fack 53

LARS TÄRNING

Budhistorik (18 bud)
2275553
1 700
2282421
1 600
2275553
1 300
2280839
2275553

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.