LARS TÄRNING

356047

LARS TÄRNING (född 1945): Plommon på tennfat, signerad och daterad Lars Tärning -06, skiktmåleri på träpannå, ca 34x15,5 cm

Fack 53

LARS TÄRNING

Budhistorik (29 bud)
2281978
3 200
2282038
2281978
2 800
2282037
2 600
2281978
2 400

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.