Stilleben oljemålning

356045

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Stilleben, signerad, olja på duk, ca 30 x 80 cm

Fack 19

Stilleben oljemålning

Budhistorik (3 bud)

2278698
2275625
2269952

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.