Skrivbord

356043

DAMSKRIVBORD, troligen England, 1900-talets andra hälft, läderbeklädd skiva, 3 lådor i sarg, utdragbar skiva i vardera kortända, dekorbeslag i mässing, kannelerade ben, höjd 76, 120 x 60 cm

Bruksslitage, ytrepor

Ändringar/tillägg
Nycklar finns att avhämta vid Utlämningen

Rum 12

Skrivbord

Budhistorik (30 bud)
2282155
8 400
2282101
8 200
2282153
8 200
2282101
8 000
2282151
7 800

Slutpris SEK:
8 400
846 EUR, 961 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.