Eric Lundberg oljemålning

356041

ERIC LUNDBERG (1918-1992): Fjällandskap, signerad Eric Lundberg, olja på duk, ca 46 x 55 cm

Konst, Äldre måleri

Fack 42

Eric Lundberg oljemålning

Budhistorik (1 bud)

2279838
2016-01-24 18:21:00

2016-01-24 kl 21:42
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.