Signallykta

356040

SIGNALLYKTA, tidigt 1900-tal, i bemålad plåt samt glas, höjd 39, 26x20 cm
PROVENIENS: Tullverket

Bruksslitage

Diverse

Rum 2

Signallykta

Budhistorik (9 bud)
2284210
750
2284222
700
2284210
650
2282354
600
2283770
600

Slutpris SEK:
750
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.