Silverpokal

356038

POKAL, silver, med gåvogravyr till tulldirektör Karl Johan Rydberg 1919, kontrollstämplar samt GAB, höjd 32 cm, vikt ca 310 g
PROVENIENS: Tullverket

Visst slitage

Silver

Silverpokal

Budhistorik (11 bud)
2282218
850
2281160
2282205
750
2281160
700
2278386
650

Slutpris SEK:
850
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.