Samling vikter

356037

SAMLING KONTROLLVIKTER, 1900-talets första hälft, 10 st träaskar med vikter i metall
PROVENIENS: Tullverket

Visst slitage

Diverse

Monter 31

Samling vikter

Budhistorik (19 bud)
2285032
3 400
2284997
3 200
2282926
2282791
2 800
2278448
2 600

Slutpris SEK:
3 400
342 EUR, 389 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.